Hallitus

OAJ Tuusulan vuoden 2019 hallitus

 

Katja Mäkinen
puheenjohtaja

Mikkolan koulu

katja.makinen@tuusula.fi

 

Paula Tuulaniemi
varapuheenjohtaja
(varajäsen: Maisa Riekkinen)

Kasvatus- ja sivistystoimi
Varhaiskasvatuspalvelut
Perhepäivähoidon ohjaaja, p. 040 314 3332

paula.tuulaniemi@tuusula.fi

Ulla Välipakka
sihteeri
(varajäsen: Hannele Vuola)
Riihikallion koulu p. 040 314 4302
ulla.valipakka@tuusula.fi
Taija Isokorpi
jäsenasioidenhoitaja
(varajäsen: Tiina Lähteenaro)
Kalliomaan koulu p. 040 314 4391
taija.isokorpi@tuusula.fi
  Helena Ahoniemi
taloudenhoitaja
(varajäsen: Carina Åberg)
Mikkolan päiväkoti, p. 040 314 4488
helena.ahoniemi@tuusula.fi
  Anita Pohjolainen
koulutusvastaava
(varajäsen: Elina Lindholm)
Hyökkälän koulu p. 040 314 4385
anita.pohjolainen@tuusula.fi
  Eija Varinen
virkistysvastaava
(varajäsen: Tarja Jokinen)
Hyökkälän koulu, p. 040 314 3285
eija.varinen@tuusula.fi
  Nina Valkonen
liikuntavastaava
(varajäsen: Tiina Barrett)
Hyökkälän koulu p. 040 314 3202
nina.valkonen@tuusula.fi
  Katja Pietilä-Virtanen
emäntä 
(varajäsen ja TuusOPYn tiedottaja: Juha Välipakka)
Vaunukankaan koulu p. 040 314 3250
katja.pietila-virtanen@tuusula.fi
Paula Prinssi
esimiesedustaja 
(varajäsen: Minna Järvi)
Jokelan yläkoulu p. 040 314 4067
paula.prinssi@tuusula.fi